Депутат Волинської облради очолив центр хірургії серця та судин Львівської клінічної лікарні

Фото: 

Судинний хірург Ковельського міськрайонного територіального медичного об'єднання, депутат Волинської обласної ради Олександр Голуб очолив Центр хірургії серця та судин Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Про це повідомили на сторінці медзакладу у Facebook.

Читайте також: "Рішення далося непросто": керівник провідного медзакладу Волині звільнився з посади

"Ми відкриваємо його, аби кожен наш пацієнт мав змогу отримати ширший спектр якісних медичних послуг.

Що це означає, розкажемо на одному конкретному прикладі, що стався днями:
серце пацієнта зупинилося на порозі операційної. Таке могло трапитися вдома чи на роботі. Це була невідкладна операція – після першого інфаркту 52-річному чоловікові загрожував другий. Просвіт судин на 95% був звужений бляшками. 
Дефібриляція, непрямий масаж серця. Чоловіка реанімують, а потім – оперують. Кардіохірурги беруть сегменти судин з ноги та артерії в грудях, і з їхньою допомогою спрямовують кров поза враженими місцями, аби та циркулювала без перешкод. І роблять вони це на працюючому серці! Без використання апарату штучного кровообігу. Це дуже складно, але в тій ситуації – необхідно, адже були підозри, що якась із артерій уже була перекрита тромбом. Ми створили Центр, аби такі та ще багато інших складних операцій стали доступними кожному львів’янину та жителю області", – йдеться в дописі.

Отож, Центр серця і судин очолив кардіохірург Олександр Голуб, медичний директором з анестезіологічної роботи став Іван Місків.

 

У структурі Центру одразу чотити відділення: судинна хірургії на чолі з Андрієм Меленем, інтервенційної радіології – Віктор Сало, кардіохірургії та трансплантації серця – Роман Домашич, а також кардіологічне відділення з реперфузійним центром – Василь Процько.

Читайте також: На Волині лікарі видалили чоловікові пухлину, яку діагностували ще в дитинстві (фото 18+)

Нагадаємо, що 26 липня 2019 року на позачерговій сесії Волинської обласної ради був представлений новий депутат. За рішенням обласної виборчої комісії ним став депутат Голуб Олександр Миколайович.

Пізніше головний лікар Ковельського міськрайонного територіального медичного об'єднання Олег Самчук звільнився з посади. Він очолив Львівську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги.