Філюк Анатолій Миколайович

«ЗА МАЙБУТНЄ»
Фракція: 
"ЗА МАЙБУТНЄ"

Обраний депутатом Волинської обласної ради  від Волинської обласної організації політичної партії    «За майбутнє». Член  фракції "За майбутнє" в обласній раді.  Член   постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Сторінка у Facebook 

 

Автобіографія

Я, Філюк Анатолій Миколайович, народився 13 квітня 1973 року у селі Велика ГлушаЛюбешівського району Волинської області. Громадянин України.Освіта: вища.

З 1980 року по 1990 рік навчався у Великоглушанській середній школі.

1990-1991 роках навчався у Володимир-Волинському технікумі сільського господарства.

1991-1993 роки – служба у лавах радянської армії.

1993-1995 роки – продовження навчання у Володимир-Волинсокому технікумі сільського господарства.

З 2 жовтня 1995 року працевлаштований у Камінь-Каширський районний центр соціальних служб для молоді на посаду директора центру.

У 2002 році вступив до Волинського національного університету ім. Лесі Українки, який закінчив у 2008 році.

У 2015 році став депутатом  Волинської обласної ради від ІІ округу Камінь-Каширського району.

20.12.2018 року звільнився з посади директора Камінь-Каширського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за згодою сторін.

03.01.2019 року став на облік Камінь-Каширської філії Волинського центру зайнятості.15.03.2019 року знявся з реєстрації.

01.11.2019 року призначений на посаду радника голови Волинської обласної ради, де і працюю на даний час.

Одружений, маю двох дітей.

Під слідством не перебувають, судимостей не маю.

 

 

Запити та запитання депутата:

1. Про запит депутата обласної ради Анатолія Філюка щодо функціонування експлуатаційних дільниць Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області та утворення управління водного господарства у Камінь-Каширському районі.

2. Про запит депутата обласної ради Анатолія Філюка щодо проведення ремонтних робіт автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення у Камінь-Каширському районі.

3. Про запит депутата обласної ради Анатолія Філюка щодо питання роботи відповідних служб у сфері надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді, які опинилися у складних життєвих обставина.