Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

 ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

четверте скликання

РІШЕННЯ

 

від 11.06.2004 № 11/20

          м. Луцьк

 

Про управління майном спільної

власності територіальних громад

сіл, селищ, міст області

 

         Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення обласної ради від 16.03.2004 № 10/12 «Про утворення відділу з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», враховуючи рішення постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 09.03.2004 № 27/11, обласна рада ВИРІШИЛА:

         1. Затвердити Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які перебувають в управлінні обласної ради (додається).

         2. Затвердити Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (додається).

         3. Затвердити Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (додається).

         4. Затвердити Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (додається).

         5. Затвердити Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (додається).

         6. Затвердити Положення про оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (додається).

         Примітка: Пункт 6 втратив чинність, відповідно до пункту 4 рішення обласної ради від 08.09.2006 № 5/15.

         7. Затвердити Положення про порядок надання дозволу на заставу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області (додається).

         8. Доручити голові обласної ради :

         8.1. Затверджувати статути підприємств установ та організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

         8.2. В період між сесіями обласної ради за погодженням з профільною комісією обласної ради вирішувати питання передачі в оренду, постійне або

тимчасове користування юридичним або фізичним особам об’єктів спільної власності територіальних громад області.

 

                                                                  2.

         8.3. В період між сесіями обласної ради за погодженням з профільною комісією обласної ради  призначати і звільняти розпорядженням керівників об’єктів спільної власності територіальних громад.

         8.4. Списання окремо визначеного рухомого і нерухомого майна, що перебуває на балансі підприємств, установ та організацій спільної власності територіальних громад області.

         8.5. В установленому законом порядку укласти з директором філії Волинський аукціонний центр «Національна мережа аукціонних центрів» угоду про відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та угоду про виконання послуг під час приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області відповідно до пункту 9 Положення «Про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».

         9. Постійній комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, спільно з іншими постійними комісіями обласної ради вивчати стан справ щодо ефективного використання об’єктів спільної власності територіальних громад області, вчасного і повного надходження орендної плати в обласний бюджет.

         10. Визнати такими, що втратили чинність:

         10.1. Тимчасове Положення про порядок укладення контракту з керівником підприємства, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затверджене рішенням обласної ради від 29.09.98 № 3/5 зі змінами, внесеними рішенням обласної ради від 08.10.2003 № 7/11.

         10.2. Пункти 3, 4 рішення обласної ради від 29.12.1999 № 10/5 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які перебувають у процесі приватизації».

         10.3. Пункти 1.4-1.6 рішення обласної ради від 24.09.2002 № 3/6 «Про окремі питання управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області».

         11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови обласної ради Струка В.М. та постійну комісію обласної ради з питань бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

 

 

Голова ради                                                          В.П.Дмитрук

 

Мамренко 778136

 

  Внесено зміни рішенням від 13.05.2011 №4/46 "Про внесення змін до рішень обласної ради від 11.06.2004 № 11/20 "Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», від 08.09.2006 № 5/15 та від 19.08.2004 № 12/11 "Про окремі питання управління майном спільної територіальних громад сіл, селищ, міст області та внесення змін до деяких нормативних актів"