ЮРІЙ РОЙКО: "ВИМОГИ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ВКЛЮЧЕНІ ДО ПЕНСІЙНИХ ЗАКОНОПРОЕКТІВ"

Радикальна партія домоглася включення ключових своїх вимог до пакету пенсійних законопроектів. Ключовим в ухваленні цих законопроектів для нас було радикальне підвищення рівня соціального забезпечення українців.

Ми вимагали і домоглися перерахунку і збільшення пенсії жінкам, які мали достатній трудовий стаж, але вийшли на пенсію в 55 років. З 1 жовтня вони отримуватимуть не менше 1453 гривень на місяць.

Ми домоглися зарахування навчання у вишах та закладах робітничих спеціальностей до трудового стажу. Тепер, студентам вищих, середньо-спеціальних та закладів, які готують фахівців робітничих професій, які навчаються за держзамовленням, навчання зараховуватиметься в робочий стаж.

Ми виправили соціальну несправедливість по відношенню до тих громадян, які досягли пенсійного віку, проте не мали достатнього підтвердженого трудового стажу. Вони отримуватимуть виплати на рівні мінімального прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб – 1373 грн.

Ми захистили робітників, які працюють у важких умовах – шахтарів, металургів, хіміків. Ставка ЄСВ для них буде збережена.

Ми добились зараховування пенсійного стажу всім підприємцям, які працювали і платили внески до пенсійного фонду.

Радикальна партія також скасувала антисоціальний податок на пенсії для працюючих пенсіонерів. Відтепер вони отримуватимуть пенсію на 15% більше.

З 1 жовтня люди з інвалідністю отримуватимуть пенсію не нижче прожиткового мінімуму. По суті ми домоглися від влади виконання Конституційної норми, яка прямо вказує: «Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом».

РПЛ сповідувала твердження, що реформи, якими б вони не були, в першу чергу мають робити життя українців кращим «тут і зараз». Ми відповідаємо за свої слова і пенсійний пакет законопроектів є кращим тому підтвердженням.

 

$node->name)), 'blogs/' . $node->uid);?>
// //

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.
12 + 6 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Діяльність ради