ЮРІЙ РОЙКО: "РЕФОРМА МЕДИЦИНИ: СКІЛЬКИ І ЗА ЩО ПЛАТИТИМЕ ПАЦІЄНТ?"

8 червня 2017 року ВРУ проголосувала за медичну реформу. Законопроект №6327  було підтримано 227 голосами.

Однак лідер фракції РПЛ в парламенті Олег Ляшко заявив, що рішення було прийнято в антиконституційний спосіб, оскільки частина карток депутатів «голосувала» при їх відсутності в залі.

Медична реформа назріла та перезріла,  але її реалізація не може звужувати існуючий рівень надання послуг, призводити до закриття лікарень, а  законів ухвалення відбуватись в антиконституційний спосіб.

Радикальна партія вітає норми медичної реформи, які дають можливість лікарям отримувати більші заробітні плати за рахунок персоналізації відносин лікар-пацієнт.  Однак ми виступаємо проти фактичної легалізації необмеженого платного спектру послуг.

Необхідно усунути з ухваленого в першому читанні законопроекту норми, які узаконюють масову платну медицину і призведуть до створення медичної «тендерної палати».

Неприйнятним є той факт, що крім фактичної легалізації платних медичних послуг, реформа не визначає вичерпного рівня безкоштовних послуг і не дає відповіді на питання – «скільки і за що пацієнт платитиме за лікування».

Радикальна партія виступає проти передачі лікувальних закладів на баланси місцевих органів влади і утримування їх за рахунок місцевих бюджетів, оскільки це призведе до фактичного їх закриття. Внаслідок цього тисячі лікарів втратять роботу, а пацієнти добиратимуться до лікарень десятки кілометрів розбитими дорогами самотужки.

Окремо партія наголошує на необхідності збереження відповідної державної підтримки профільним закладам охорони здоров’я: Інституту ім. О.О.Шалімова, дитячій лікарні «Охматдит», Інституту ім. М.М.Амосова та іншим.

Для багатьох українців, ці профільні заклади є останньою надією на одужання і держава має її гарантувати.

 

 

 

$node->name)), 'blogs/' . $node->uid);?>
// //

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.
3 + 1 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Діяльність ради