ЮРІЙ РОЙКО: "ПЕНСІЙНУ РЕФОРМУ ТРЕБА ОБГОВОРЮВАТИ З УКРАЇНЦЯМИ, А НЕ З МВФ"

Уряд повинен відмовитись від ідеї підвищення пенсійного віку під виглядом збільшення мінімального трудового стажу спочатку до 25, а потім до 35 років.

Для вирішення проблеми наповнення Пенсійного фонду влада обрала найпростіший варіант – змусити українців працювати до останнього дня, з мінімальною надією дожити до пенсійного віку.

Замість боротьби з корупцією та прийняття заходів, направлених на детінізацію економіки, уряд прийняв пряме і бездумне рішення збільшити трудовий стаж одразу на 10 років.

Радикальна партія Олега Ляшка вважає неприпустимим таке рішення і пропонує альтернативу пенсійній реформі Уряду. Для подолання дефіциту пенсійного фонду необхідно:

·        не підвищувати трудовий стаж, а створити нові робочі місця, які сплачуватимуть внески в ПФУ

·        продовжувати піднімати мінімальну заробітну плату ( ініціатива РПЛ в 3200 вже принесла до ПФУ додаткові 10 млрд грн)

·        зняти обмеження з суми, з якої стягуються пенсійні внески (на сьогодні дохід вище 40 тис гривень не оподатковується)

·        детінізувати фонд заробітної плати за рахунок зменшення податкового тиску на підприємців.

·        знизити відсоткові ставки по кредитах

Влада має відмовитись від кулуарного характеру ухвалення рішень. Пенсійна реформа напряму впливає на мільйони українців і обговорювати її з іноземцями замість власних громадян – злочин.

Сліпе виконання підписаного владою меморандуму з МВФ, який передбачає підвищення пенсійного віку, або збільшення трудового стажу призведе до остаточного зубожіння людей і змусить українців працювати до останнього дня, без жодної надії вийти пенсію.

 

 

$node->name)), 'blogs/' . $node->uid);?>
// //

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.
1 + 9 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Діяльність ради