ЮРІЙ РОЙКО: "НЕЗАБАРОМ БУДЕМО ПЛАТИТИ ЗА ПОВІТРЯ, ЯКИМ ДИХАЄМО І ЗА ЗЕМЛЮ, ПО ЯКІЙ ХОДИМО?!"

    З 1 квітня набрав чинності рішення НКРЕКП,  яким встановлено  для населення та промисловості «абонплату» за користування газовою трубою незалежно від обсягів споживання.

    Відверто кажучи, будемо платити податок (абонплату) за користування ГАЗОВОЮ ПЛИТОЮ!!! 

    На черзі, кажуть, введення окремої плати ЗА збереження газу, ЗА ремонт газогонів, ЗА охорону газу, ЗА розвідку газу...  Не забуваймо, що через 3 роки  НКРЕКП планує підняти тарифи на транспортування газу для населення майже в 3 рази.

    Команда Радикальної партії Олега Ляшка провела детальний аналіз чергового драконівського рішення НКРЕКП і ось деякі міркування з цього приводу.

    Кожна сім’я, НЕЗАЛЕЖНО ВІД СПОЖИВАННЯ, повинна буде додатково до і так завищених газових тарифів в середньому сплатити щонайменше ще 92 грн/міс. або 1 100 грн по року, а то й ще в рази більше (!) в кишені приватних облгазів, що належать олігархам!

    Зароблять на цій афері облгази мінімум 24 млрд грн!

    Платити пропонують не пропорційно до обсягу споживання, а за потужність лічильника.  Для прикладу за найменший лічильник G1,6 в Київській області потрібно сплатити 56 грн на місяць. Якщо немає лічильника, то сума вже становить 90 грн, а якщо в тебе встановлений найпоширеніший лічильник G4 (це 54% споживачів), то віддай 134 грн на місяць. А якщо так сталось, що в тебе лічильник G6 (це системи зі старими газовими котлами, переважно в пенсіонерів, які не мають кошти їх оновити), то плата Фірташу і Ко складе вже колосальні 224 грн на місяць.
    Але й це не межа! Жителі Закарпаття з лічильником G6 повинні будуть сплатити щомісяця 340 грн Закарпатгазу.

    І це при мінімальній пенсії 1247 грн.

    При цьому субсидії на сплату цих поборів не передбачені!!

    Ще приклад. Візьмемо квартиру в Києві, що має центральне опалення і газову плиту, але немає лічильника. Нехай у рік на приготування їжі тут витрачають 50 м3 газу. До нововведень в рік за газ потрібно було сплатити 344 грн, після - на 500 грн більше. І ця різниця повністю піде в Київгаз.

    Тепер уявіть домогосподарство, що споживає 800 кубів на рік. Це невеличкий будиночок, що паралельно топить дровами, чи однокімнатна квартира з автономним газовим опаленням. До нововведень НКРЕКП таке господарство в Київській області з найпоширенішим лічильником G4 повинно було б сплатити 5,5 тис грн, з яких 715 грн це транспортування. А тепер це господарство загалом повинно заплатити на 900 грн більше - 6,4 тис грн. І ця переплата повністю зарахується Київоблгазу.

    Олег Ляшко, як і мільйони громадян, обурився звісткою про те, що з 1 квітня НКРЕКП встановлює щомісячну обов’язкову плату за користування газом :

     «Селяни за свої кошти підвели газ до власних осель, потім сумлінно платили і платять за послуги облзагів 13% у газовому тарифі, а тепер будуть змушені сплачувати значно більше і незалежно від того чи користуються газом! На чию користь були прийняті ці рішення? Більшість з цих грошей отримає Фірташ, адже 70% розподільчих мереж, які будуть отримувати ці гроші, знаходяться в управлінні його «Регіональної газової компанії».

    Фірташ вже давно є монополістом на газовому ринку України, в його «Регіональну газову компанію» входять 28 компаній з 40, які є на ринку. До бенефеціарів газорозподільчого бізнесу Фірташа також входять його соратники – Сергій Льовочкін з сестрою, депутати Бойко та Фурсін. І от замість того, щоб обмежити вплив олігарха на стратегічну галузь країни, НКРЕКП вирішує дати йому ще й надприбутки.

    Я не вірю, що ця афера НКРЕКП і новий пограбунок українців на користь Фірташа-Льовочкіна-Бойка могли відбутися без відома і підтримки Президента Порошенка, чиїм ставлеником є голова комісії Вовк.

    Наша команда оскаржуватиме   в суді це драконівське рішення НКРЕКП. Ми не дозволимо владі та її прихвостням-олігархам грабувати українців!!»

    Українці! Якщо ми черговий раз проковтнемо злочинну аферу придуману порошенками-гройсманами-бойками-фірташами, то незабаром БУДЕМО ПЛАТИТИ ЗА ПОВІТРЯ, ЯКИМ ДИХАЄМО І ЗА ЗЕМЛЮ, ПО ЯКІЙ ХОДИМО!!! 

$node->name)), 'blogs/' . $node->uid);?>
// //

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.
2 + 14 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Діяльність ради