ЮРІЙ РОЙКО: "МАЄШ ПАСПОРТ ІНШОЇ КРАЇНИ - В НІЙ І БУДЬ ПОЛІТИКОМ"

Радикальна партія Олега Ляшка домоглась позбавлення українського громадянства депутата-зрадника Андрія Артеменка.  Підставою для цього стало його особисте визнання наявності громадянства Канади.

По суті створено прецедент, коли вперше в історії незалежної України громадянства був позбавлений діяч такого високого рангу.

Радикальна партія  протягом тривалого часу  послідовно відстоювала позицію, яка полягає в жорсткому дотриманні норм  стосовно подвійного (потрійного і т.д.) громадянства.

Наступним логічним етапом цього процесу стане позбавлення Артеменка депутатського мандату, оскільки народним депутатом не може бути не громадянин України.

Випадок з Артеменком є лише першою ластівкою в неминучому, але необхідному процесі позбавлення українського громадянства особами, які не дотримуються чинного законодавства та проводять свідому діяльність, яка шкодить національним інтересам України.

До речі, 29 квітня 2017 року Президент підписав Указ про припинення громадянства низці громадян, в тому числі і Андрія Артеменка. Сам указ не розміщено на офіційному сайті Президента, оскільки є документом індивідуальної дії.

 

$node->name)), 'blogs/' . $node->uid);?>

Додати новий коментар

Діяльність ради