ЮРІЙ РОЙКО: "ХЛОПЦІ, ДАВАЙТЕ ЖИТИ ДРУЖНО!"

Я чи не єдиний депутат Волиньради з лісогосподарською освітою.
Тому обурююсь, що часто фахові питання політично мотивують або розглядають із  позиції партійної приналежності. Є певні політичні сили, які не фахово намагаються оцінити стан справ у лісовій галузі. І використовують це для політичного піару.
Про це неодноразово заявляв і на засіданнях екологічної комісії, і на сесіях облради, і в ЗМІ.

Проте, в суспільстві існує небезпідставна напруга і велика занепокоєність  стосовно діяльності лісівників: незаконні рубки і недотримання Санітарних правил, ведення мисливського господарства і відношення до об'єктів ПЗФ, здача в оренду виробничих потужностей, спецтехніки і "господарювання" в колишніх колгоспних лісах, скорочення штатних працівників і зарплата в конвертах, лісовідновлення і боротьба зі шкідниками деревостанів ... І подібних питань в людей ще "вагон з тєлєжкою"!!!

Рішенням сесії Волиньради створена Тимчасова контрольна комісія з питань, що виникають в сфері лісових відносин.

Очолив комісію Анатолій Грицюк (фракція Радикальної партії Олега Ляшка).
Виконуючи завдання комісії, я  виїхав безпосередньо в держлісгоспи : ДП "Колківське лісове господарство", ДП "Маневицьке лісове господарство", ДП "Городоцьке лісове господарство". І ... ми не просунулися далі директорських кабінетів. М'яко кажучи,  не побачили  будь-якого  бажання до співпраці. Всі три керівники, на моє враження, зустріли нас попередньо підготовленими як під копірку фразами на кшталт: "На якій підставі? Чи є направлення (?!) на перевірку?" або "За будь-якою інформацією щодо діяльності лісгоспів звертайтесь на сайт ВОУЛМГ" і т.д. і т. п.

Тому хочу відкрито звернутися до пана Кватирка.

Шановний, Олександре Михайловичу!
Ви на сесії облради і на наших особистих зустрічах закликали депутатів безпосередньо вникнути та ознайомитись з реальним станом справ в очолюваному Вами відомстві (Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства) і обіцяли максимально сприяти в доступі для вивчення ситуації в лісовій сфері.

Ми -- Вам не вороги!!

То чи не ми з Вами маємо зняти напругу серед громадськості та, як варіант, посередництвом контрольної комісії дати людям об'єктивну, неупереджену інформацію щодо ситуації в лісовій галузі Волині?

Шановні колеги, закликаю до співпраці!!

 

 

$node->name)), 'blogs/' . $node->uid);?>
// //

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.
11 + 9 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Діяльність ради