ЮРІЙ РОЙКО: "ДОГОВОРНЯКИ З МВФ ЗА СПИНАМИ УКРАЇНЦІВ"

Заява міністра соціальної політики Реви про першочергову необхідність узгодження законопроекту про пенсійну реформу із МВФ не витримує жодної критики.

Пенсійна реформа та її основні параметри: розмір пенсій, пенсійний вік та трудовий стаж прямо впливають на життя мільйонів українців та членів їх сімей.

Саме тому публічне і відкрите обговорення цих параметрів і реформи загалом необхідно, в першу чергу, проводити серед українців до будь-яких узгоджень з будь-ким, в тому числі і Міжнародним валютним фондом.

Радикальна партія Олега Ляшка вимагає від Кабінету міністрів припинити ганебну практику укладання кабальних угод з міжнародними фінансовими інституціями за спинами українців: жоден варіант пенсійної реформи не має отримати ані суспільного, ані парламентського схвалення, якщо він не буде відкрито і гласно презентований українцям.

Український уряд повинен працювати на українців, відстоювати і захищати їх інтереси, а не прогинатись перед кредиторами, фактично торгуючи майбутнім людей.

За даними міжнародного рейтингового агентства S&P Global Ratings наступні три роки Україна має виплатити більше 20 мільярдів доларів боргів. Платити буде нічим, якщо радикально не змінити економічну, грошово-кредитну і податкову політику.

  Щоб було чим розрахуватися  за борги, треба торгувати не землею, не держвласністю чи пенсійним віком, а розвивати національне виробництво, створювати робочі місця для українців. Модернізація основних фондів, індустріалізація, іновації, завоювання нових ринків збуту, масштабне житлове і дорожнє будівництво - ось складові політики економічного націоналізму, яка приведе Україну до успіху. Також треба переглянути усі підписані нами міжнародні угоди, якщо вони забирають в українців роботу - їх треба безжально розірвати! Статус сировинної колонії принизливий для нашої великої країни!!!

 

 

 

$node->name)), 'blogs/' . $node->uid);?>
// //

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.
6 + 3 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Діяльність ради