Михайло Імберовський: "Президент отримав солідний козир, щоб будь-якою ціною виграти президентські вибори"

Гра в демократію з боку гаранта закінчилась!!!???
Президентські новели у зміненому законодавстві дозволять йому створити свій закритий клуб вірних солдатів, які готові будуть виконувати усі вказівки, віддячуючи за висловлену довіру при призначенні, що більше не потребує конкурсного принципу і якщо дотепер голови адміністрацій не мали права бути депутатами і займатись в робочий час політикою, хоча і нехтували цим, то тепер у них руки повністю розв'язані.., а Президент отримав солідний козир, щоб будь-якою ціною виграти президентські вибори 2019 р.
Адміністративний тиск тепер лише посилюватиметься і державні службовці, які будуть в підпооядкуванні цих воїнів знову будуть безправними. Не здивуюсь якщо їх, як при Януковичі, зараз знову заганятимуть до лав непорушного блоку його імені, а згодом і вимагатимуть голосувати відповідно...
Єдиний вихід: на місцях прискорити створення об'єднаних територіальних громад і завершення реформи Децентралізації, щоб розвивати місцеве самоврядування та уникнути диктатури і для депутатів усіх рівнів це має стати ЗАВДАННЯМ НОМЕР ОДИН!!!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.
1 + 1 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Діяльність ради