Бухгалтерам та юристам, які працюють в мсцевому самоврядуванні

Видавнича група «АС» — спеціалізоване видавництво, що видає професійні газети для працівників підприємств та організацій України. Починаючи з 2014 року Видавнича група «АС» випускає професійні періодичні видання «Бухгалтерія: бюджет», «Зарплата та кадрова справа», «Новий бюджетний облік», «Платник єдиного податку», «Професійний бухгалтер», з липня 2018 року почало
виходити з друку нове видання для бухгалтерів медичних закладів - газета «Медична бухгалтерія», а із січня 2019р. будуть видаватися нові професійні видання «Місцева рада» та «Практика МСФЗ».
У газеті «Медична бухгалтерія» висвітлено особливості діяльності установи в умовах проведення медичної реформи, які слід урахувати у роботі немедичним фахівцям: бухгалтеру, економісту, кадровику та юристу медичної установи. Окрему увагу приділено питанням зміни організаційно-правової форми медичного закладу, укладанню договорів, особливостям бухгалтерського
обліку активів та зобов’язань, нарахуванню заробітної плати, складанню та поданню звітності, юридичним питанням та кадровому діловодству. Газета призначена для медичних закладів, що фінансуються з бюджету та комунальних некомерційних підприємств.
Газета «Місцева рада» це професійне видання про особливості діяльності місцевої ради.
Тут будуть висвітлюватися питання організації роботи ради, бухгалтерського обліку та бюджетного
процесу, звітності, публічних закупівель, а також економічні, юридичні, зарплатні та кадрові питання.
Окрему увагу у виданні буде приділено реформі з децентралізації влади. У кожному номері на вас
чекатимуть: глибокий аналіз нормативно-правових актів та офіційних роз’яснень; професійні аналітичні
статті; докладні відповіді на ваші запитання та зручні довідкові матеріали, які полегшать вашу роботу.
Для голови ради, головного бухгалтера, фахівців місцевої ради.
    Передплатні індекси та ціни газет на 2019 рік.:   
Назва видання/комплекту видань    Передплатний індекс укр/рос    Ціна на 2019 рік
«Медична бухгалтерія» (2 рази на місяць)    60373    2736,00 грн/рік
«Місцева рада» (1 раз на місяць)    60737    948,00 грн /рік
Комплект: «Місцева рада» + «Бухгалтерія:бюджет» + «Зарплата та кадрова справа» + «Новий бюджетний облік»    60752    5244,00 грн /рік
Комплект: «Медична бухгалтерія» +
«Бухгалтерія :бюджет» + «Зарплата та кадрова справа» + «Новий бюджетний облік»    60375    6852,00 грн /рік
Наша пропозиція дозволяє економити бюджетні кошти організацій та установ, адже передплатні ціни на наші видання до 40% нижчі, ніж ціни на аналогічні видання. Знижка на видання у комплекті складає 10%. Для передплатників видань «Медична бухгалтерія», «Місцева рада» «Бухгалтерія: бюджет», «Зарплата та кадрова справа» та «Новий бюджетний облік» працює «гаряча лінія» редакції, де наші фахівці дають грунтовні відповіді на всі запитання передплатників.
Оформити передплату у редакції можна за тел.: (044) 221-13-07, 067-572-00-85, 067-572-00-91 або надіславши запит електронною поштою info@ibuhgalter.net. Ми надаємо повний пакет документів для реєстрації договорів у казначействах, працюємо за гарантійними листами (відстрочення платежу).
Просимо проінформувати медичні заклади та місцеві ради Волинської області про нові професійні періодичні видання «Медична бухгалтерія» та «Місцева рада».